Få tilbud
[]
1 Step 1
Kontakt oss for et uforpliktende tilbud
Navn
Telefon
Melding
0 /
Previous
Next

Ansatte i NRS Norge AS

Geir Rune Trøan, Daglig leder

Mobil: 930 64 910
E-post: geir.r.troean@nrsas.no

geir2

Dag Rasmussen, Key Account Manager

Mobil: 474 65 480
E-post: dag.rasmussen@nrsas.no

 dag_web
 

Attila Borza, Driftsleder Regelmessig renhold

Mobil: 982 36 181
E-post: attila@nrsas.no

Linda S. Hammernes, Driftsleder Regelmessig renhold

Mobil: 982 36 164
E-post: linda.sofie.hammernes@nrsas.no

linda_web

Inga Bengtsson, Driftsleder Regelmessig renhold

Mobil: 474 55 329
E-post: inga@nrsas.no

 

 inga4

Ellinor Trøan, Personalleder

Mobil: 982 36 169
E-post: ellinor.troean@nrsas.no

 ellinor_web

Eva K. Søbstad, Kontorleder

Telefon: 73 82 26 80
E-post: firmapost@nrsas.no

 eva_web

Kenneth Bengtsson, Driftsleder Temporært renhold

Mobil: 404 12 114
E-post: kenneth@nrsas.no

 kenneth_web

Kai Kvaal, Driftsleder Temporært renhold

Mobil: 404 12 113
E-post: kai.kvaal@nrsas.no

kai_web1

Mads Trøan, Driftsleder Temporært renhold

Mobil: 489 90 077
E-post: mads@nrsas.no

mads

Vaida Barkauskaite, Kvalitetsleder

Mobil: 488 80 849
E-post: vaida@nrsas.no

 

vaida